o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a

Počet
bytov

17

Posledných
voľných bytov

2

Termín
dokončenia

dokončené a skolaudované

Video
projektu


Bytový dom pod lesom v dolnom Smokovci

Dovolenka vo Vysokých Tatrách a vo svojom

Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso.

Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci. Výsledkom stavby bude 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu bude aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom.

Bývanie aj investícia

Tichá lokalita v tesnej blízkosti centra turistického ruchu je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Navyše, hodnota nehnuteľnosti vo Vysokých Tatrách každoročne rastie.

dozvedieť sa viac

Financovanie

Investícia má veľmi priaznivý splátkový kalendár, kde kupujúci platí iba 20% z kúpnej ceny teraz a 80% po kolaudácii. Projekt ponúka možnosť získania výhodnej hypotéky so založením kupovanej nehnuteľnosti.

čo ponúkame

Rýchly kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi poskytneme podrobné informácie.

+421 915 79 79 79
reality@rkspirit.sk

čítať viacKontaktný Formulár

Prosím označte krúžok, v ktorom je zámka
Oboznámil som sa s Informáciami o právach dotknutých osôb pri ochrane ich osobných údajov a s podmienkami ochrany osobných údajov v spoločnosti RK SPIRIT, s.r.o.